Twoja Gmina

Plany Gospodarki Niskoemisyjnej w gminach - informacje dla mieszkańców
Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Włoszczowa - ankieta dla mieszkańców i przedsiębiorców
Włoszczowa
środa, 09 września 2015 09:47

Gmina Włoszczowa przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Przygotowanie dokumentu pozwoli zaplanować działania na najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w naszej gminie. Zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców do wypełnienia ankiety inwentaryzującej emisję.

Więcej…
 
Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Słupia (Jędrzejowska) - ankieta dla mieszkańców i przedsiębiorców
Słupia (Jędrzejowska)
piątek, 21 sierpnia 2015 14:26

Gmina Słupia (Jędrzejowska) przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Przygotowanie dokumentu pozwoli zaplanować działania na najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w naszej gminie. Zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców do wypełnienia ankiety inwentaryzującej emisję.

Więcej…
 
Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Prószków
- Realizacja PGN w innych gminach
piątek, 08 maja 2015 09:25

Gmina Prószków rozpoczęła prace nad przygotowaniem „Planu gospodarki niskoemisyjnej”.


Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Prószków (PGN) wyznacza cele strategiczne i szczegółowe, a także zadania z zakresu rozwoju gminy do roku 2020, uwzględniające działania przyczyniające się do ograniczania emisji zanieczyszczeń powstających na terenie gminy. Plan wskazuje szereg działań z zakresu efektywności energetycznej, wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz zastosowania technologii ograniczających emisję.

Więcej…