Twoja Gmina

Zrealizowane PGN - archiwum aktualności


Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Chojna
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 grudnia 2015 09:30

Informujemy, że kończą się prace nad przygotowaniem Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Chojna. W najbliższym czasie dokument będzie omawiany i poddany pod głosowanie na sesji Rady Miasta.

Więcej…
 
Ankieta dla mieszkańców Gminy Czarna Dąbrówka
Wpisany przez Łukasz Bystrzanowski   
wtorek, 29 lipca 2014 14:02

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zaprasza do wypełniania ankiety dotyczącej budynków mieszkalnych. Ankieta jest dostępna na niniejszej stronie internetowej zobacz

Wypełnienie jej nie stanowi dla Państwa żadnego zobowiązania. Zebrane informacje pozwolą na zaplanowanie realnych działań zmierzających do ochrony i poprawy jakości powietrza na terenie Gminy.

Ankiety będą dostępne również na terenie Gminy w wersji papierowej. Uzupełnione papierowe wersje ankiet można zwrócić do Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka (ul. Gdańska 5), lub przesłać skan na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Gmina Czarna Dąbrówka
Wpisany przez Łukasz Bystrzanowski   
czwartek, 05 czerwca 2014 08:46

Z przyjemnością informujemy, iż Gmina Czarna Dąbrówka przystępuje do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Dokument opracowany zostanie przez zespół AT GROUP SA. Szczegółowe informacje wkrótce.

 
Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Czechowice-Dziedzice - ankieta dla mieszkańców i przedsiębiorców
Wpisany przez Administrator   
piątek, 21 sierpnia 2015 12:42

Gmina Czechowice-Dziedzice przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Przygotowanie dokumentu pozwoli zaplanować działania na najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w naszej gminie. Zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców do wypełnienia ankiety inwentaryzującej emisję.

Więcej…
 
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Czyżew
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 03 września 2015 08:09

Burmistrz Czyżewa informuje, że trwają prace nad opracowaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Czyżew (PGN). Opracowanie dokumentu umożliwi ocenę aktualnego stanu powietrza atmosferycznego, zdefiniowanie koniecznych działań w zakresie ochrony środowiska i zaplanowanie konkretnych zadań do realizacji w kontekście ograniczenia emisji, poprawy efektywności gospodarki oraz zwiększenia ilości energii uzyskiwanej z odnawialnych źródeł w najbliższym horyzoncie czasowym.

Więcej…
 
Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Darłowo - ankieta dla mieszkańców i przedsiębiorców
Wpisany przez Administrator   
piątek, 21 sierpnia 2015 14:13

Gmina Darłowo przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Przygotowanie dokumentu pozwoli zaplanować działania na najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w naszej gminie. Zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców do wypełnienia ankiety inwentaryzującej emisję.

Więcej…
 
Ankieta PGN Dobrzeń Wielki
Wpisany przez Łukasz Bystrzanowski   
piątek, 25 lipca 2014 09:10

Wójt Gminy Dobrzeń Wielki zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej budynków mieszkalnych. Ankieta jest dostępna na niniejszej stronie internetowej zobacz

Wypełnienie ankiety nie jest żadnym wiążącym zobowiązaniem z Państwa strony, natomiast stanowi ważną informację dla nas o możliwościach dalszej poprawy jakości powietrza w naszym mieście.

 
Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Goczałkowice-Zdrój - ankieta dla mieszkańców i przedsiębiorców
Wpisany przez Administrator   
piątek, 11 grudnia 2015 12:29

Gmina Goczałkowice-Zdrój przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Przygotowanie dokumentu pozwoli zaplanować działania na najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w naszej gminie. Zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców do wypełnienia ankiety inwentaryzującej emisję.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5